هدایای تبلیغاتی

جدیدترین، متنوع ترین و مدرنترین هدایا

هدایای تبلیغاتی یكی از مؤثرترین روشهای رونق در فروش، تبلیغ با هدایای تبلیغاتی می باشد. در این روش مصرف کننده دیگر لازم نیست خرید ویژه ای انجام دهد. این هدایا میتوانند هر سال یا به مناسبت های گوناگون مثلا نمایشگاهها، سمینارها و … ارائه شوند. از آنجاییكه تأثیرگذاری این هدایا و مدت زمان استفاده از آنها معمولاً زیاد است شركت ها و سازمان ها تولیدی و خدماتی درپی تهیه هدایای مناسب در سطوح متفاوت برای مشتریان خود بر می آیند.

هدایای تبلیغاتی

لیوان / جعبه پذیرایی / ساک خرید / کلاه / تی شرت / خودکار / فولدر / محصولات چرمی / پاوربانک / ست مدیریتی / فلاسک / گوناگون / ساعت / محصولات فروشگاهی / فلش

هدایای ارزنده

تندیس / لوح تقدیر / بج / مدال / پلاک

به عنوان یکی از مشاوران تبلیغاتی با سیاست گسترش شبکه تبلیغاتی خود اقدام به راه اندازی واحد هدایا با بهره گیری از جدیدترین، متنوع ترین و مدرنترین هدایای موجود در بازار نموده است. در این راستا مفتخر است با ارائه کیفیت مطلوب، قیمت مناسب، تعهد در انجام خدمات و تحویل سریع کالا رضایت مشتریان محترم را جلب نماید. امید است بتوانیم در این راه کمک و عاملی باشیم برای موفقیت شما مشتریان محترم زیرا اعتقاد داریم انتخاب درست موجب موفقیت مدیران خواهد بود.